سوالات متداول

KVM Switch ها شامل 12 ماه گارانتي شبکه البرز هستند

KVM Switch ها از 2 ،4 ،8 ،16 و 32 كامپيوتر پشتيباني مي كنند.

KVM Switch ها تا رزولوشن 1920در 1440 را پشتيباني مي كنند.

KVM Switch ها از دو فركانس 250 و 400 مگاهرتز پشتيباني مي كنند.
تفاوت بين فرکانس ها عبارت است از:
a.سرعت در ارسال و دريافت اطلاعات بيشتر است
b.سرعت در جا به جايي بين كامپيوترها بيشتر است
c.سرعت در انتقال تصوير بيشتر است

در نتیجه هرچه فركانس بالاتر باشد تصویر دارای سرعت انتشار و وضوح بالاتری خواهد بود.

KVM Switch Manual يا همان کی وی ام سوئیچ دستي،توسط دو دكمه كه بر روي سخت افزار تعبيه شده قابليت جابه جايي بين كامپيوترها را دارد اما در KVM Switch Auto،  تنها توسط یک دکمه قابليت جا به جايي بين كامپيوترها وجود دارد.

KVM Switch PS2 تنها برای موس و کیبرد   PS2 قابل استفاده است  و KVM Switch USB قابل استفاده برای موس و کیبرد با پورت USB و PS2 می باشد و بنا به نياز كاربر يك مدل انتخاب مي گردد.

KVM Switch auto ps2

KVM Switch Manual ps2
KVM Switch auto usb
KVM Switch HDMI
KVM Switch DVI

كلمه KVM مخفف Keyboard,Video,Mouse است.KVM Switch يك سخت افزار كوچك بوده كه براي كنترل چند كامپيوتر با يك مانيتور مورد استفاده قرار می گیرد   

همراه دستگاه به تعداد پورت، کابل KVM قرار دارد
بله برای تمامی پورت ها فقط یک موس و کیبورد لازم است
اکستندر به دلیل استفاده از کابل شبکه برای افزایش طول مقرون به صرفه بوده ولی ریپیتر به علت محدود بودن افزایش طول کابل مقرون به صرفه نخواهد بود.
سوئیچ یکی از رایج‌ترین محصولات موجود در بازار است، و به طور کلی بیشترین استفاده را در سینمای خانواده شخصی دارد. یک سوئیچ چند دستگاه را به یک مقصد متصل می‌کند. اسپلیتر در بسیاری ویژگی‌ها در تقابل مستقیم با سوئیچ است. یک اسپلیتر یک دستگاه منبع را به چند مقصد متصل می‌کند.
 اسپلیترهایknet+ HDMI تا رزولوشن تصویر Full HD 1080pرا پشتیبانی میکند بنابراین، کیفیت و رزولوشن تصویر در هنگام استفاده از اسپلیتر HDMI دچار افت و کاهش نمی‌شود. /لازم به ذکر است یادآوری کنیم که حداکثر فاصله سیگنال‌های HDMI که می‌تواند با کابل HDMI ارسال شود دارای محدودیت است. پس، حتما از کابل اچ دی ام ای با کیفیت خوب استفاده کرده و در صورت نیاز به افزایش طول کابل HDMI از دستگاه‌های HDMI Extender نیز می‌توانید استفاده کنید
سوئیچ به شما این امکان را می‌دهد تا مثلا 2 دستگاه HDMI (نظیر پلی استیشن، ایکس باکس، پلیر) را به یک تلویزیون وصل کنید. با سوئیچ هر زمان که بخواهید می‌توانید منبع تصویر ارسالی به تلویزیون را بدون تغییر در مکان کابل‌ها عوض کنید. سوئیچ‌ها دارای انواع مختلف از لحاظ کیفی و تعداد پورت (مثلا 3,2 پورت و 5,4 پورت) می‌باشد.
اسپلیتر این امکان را به شما می‌دهد که تصویر از یک دستگاه HDMI را همزمان روی چند تلویزیون و نمایشگر ارسال کنید. این حالت را حتما در فروشگاه‌های صوتی و تصویری مشاهده کرده‌اید که یک تصویر همزمان روی چند تلویزیون نمایش داده می‌شود. اسپلیترها نیز دارای مدل‌های از نظر کیفی و تعداد پورت (مثلا 2 تا 16 پورت) می‌باشد.
اسپلیتر VGA دستگاهی است که سیگنال وی جی ای را تکثیر می‌کند . به عبارت دیگر، یک ورودی VGA را گرفته و آن را به خروجی‌های متعدد وی جی ای کپی می‌کند
ARC مخفف عبارت Audio Return Channel یا «کانال بازگشت صدا» است. اولین و کاربردی‌ترین ویژگی ARC، توانایی کنترل دستگاه‌های متصل به تلویزیون است. برای مثال، درصورت استفاده از گیرنده‌ی دیجیتال در کنار تلویزیون، اگر هر دو دستگاه از طریق درگاه ARC HDMI به یکدیگر متصل شده باشند، می‌توانید کنترل عملکردهایی مانند روشن و خاموش کردن و تنظیم صدای دستگاه متصل شده به تلویزیون را از طریق ریموتِ تلویزیون در دست بگیرید.